Informace o nás

Dívčí oddíl moderní gymnastiky Sokol - Medlánky, určený pro malé slečny zhruba od 4 let věku, založila Zasloužilá mistryně sportu paní Doc. Mgr. Hana Bubníková s cílem přivést děti k ativnímu trávení volného času krásným sportem, kterému se sama věnovala vrcholově řadu let. Nejen že Hana Bubníková v moderní gymnastice závodila a účastnila se třech Mistrovsví světa, kde v r. 1965 získala bronzovou medaili v celkovém pořadí a na sestavě bez náčiní vybojovala stříbro, ale také stále působí jako trenér a externí pedagog baletní přípravy na Masarykově universitě v Brně, a také vyučuje na Janáčkově akademii muzických umění neslyšící, rovněž celých 22 let byla sólistkou baletu Národního divadla Brno.

Malé nadšené gymnastky trénují pohybovou koordinaci s náčiním i bez náčiní a rovněž se připravují  na závodní program  Českého svazu moderní gymnastiky.

Doc. Hana Bubníková trénuje rovněž malé chlapce od 3 let, tzv. sportovní přípravku, zaměřenou na posilování, sportovní hry, pohybové aktivity a koordinaci.